Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Angina ropna, antybiotyk i THC.


Bibkop

Recommended Posts

Witam.

Odrazu na wstępie chcę napisać, że u mnie angina występuje troszeczkę inaczej.

Jak czytałem to podczas anginy ropnej ma się dość wysoką temperature a u mnie jest na odwrót.

Jakieś 8 dni temu zacząłem się dziwnie czuć, brak koncentracji oraz bardzo niska temperatura (35.1).

Myślałem, że to zwykła grypa czy cuś, lecz gdy objawy zaczęły się nasilać postanowiłem udać się do lekarza. Od lekarza dowiedzialem się, że mam angine ropną i przypisali mi antybiotyk oraz jakieś zwykłe tabletki.

 

Nazwa antybiotyku: Unidox Solutab (Doxycyclinum), 1x dziennie.

Reszta tabletek: Trilac, 3x dziennie oraz "Septolux" (Benzydamini hydrochloridum) w postaci aerozolu, 1-7x dziennie.

 

Zażywam to już od 6 dni, stan się znacznie poprawił, temperatura 36.0 czasami mniej.

 

A pytanie moje brzmi nastęująco, czy ktoś z was spotkał się z tą anginą i czy podczas niej palił swoje ziółko?

Jestem osobą, która lubi dość często zapalić, lecz od kąd biore te lekarstwa nie paliłem i niemam pojęcia czy mogę.

 

Radzicie jeszczę trochę poczekać? Czy może sądzicie, że moge spokojnie palić nie martwiąc się o zdrowie?

 

Z góry dziekuje za odpowiedzi. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość antymef303

moze jak nie masz gorączki, masz tylko infekcje gardła, a lekarz pomylil sie ze to angina, ja mam poredyspozycje do przewleklego zapalenia gardla po prostu dluzej ci sie bedzie goic jak bedziesz palic .......

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jestem pewien na 100% że każdy kto smaży bataty na tym forum ma angine co najmniej 3 razy w roku i leczy to właśnie w ten sposób.. angina 'ropna' to już grubsza sprawa ale zapewniam Cie ziomek że buchy Ci w żaden sposób nie zaszkodzą : )

 

wiem jak to jest.. musisz chrupać ten chemiczny syf 3 razy dziennie. Ja miałem antybio o innej nazwie ale gdy na konkretnej klepie po makumbie na przepięknym papciu w mordzie przyszedł czas zażyć tabletke to to zrobiłem i jestem żywym dowodem że nic mi sie nie stało :)

jaraj jaraj jaraj i jaraj ile chcesz ale pod żadnym warunkiem NIE DOTYKAJ ALKOCHOLU bo w przeciwnym razie Cie wygnie i będziesz miał w kolekcji jedną ze swoich najgorszych faz jakie przeżyłeś.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Według mnie, na wszystko jest czas. Jak jesteś chory, to po co masz dodatkowo się osłabiać paleniem? Organizm niech upora się z chorobą najpierw a potem sobie pal.

Kiedy jestem chory i zapalę, czuję się jeszcze gorzej, co jestem bardziej wrażliwy, wszystko intensywniej czuję, więc np jak boli mnie gardło i nie umiem łykać,

po paleniu jest jeszcze gorzej (tak po prostu jest). Jak jesz antybiotyki a czujesz się już lepiej, to możesz zapalić śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli masz zapalenie gardła powinieneś je nawilżać ciągle(najlepiej jakimś letnim płynem nie gorącym)  a jaranie blantów raczej Ci nie pomoże, zrób tak jak mówi ESC na wszystko jest czas jak sobie przez tydzień nie zajarasz to nie umrzesz przecież. Zdrowia !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jestem pewien na 100% że każdy kto smaży bataty na tym forum ma angine co najmniej 3 razy w roku i leczy to właśnie w ten sposób.. angina 'ropna' to już grubsza sprawa ale zapewniam Cie ziomek że buchy Ci w żaden sposób nie zaszkodzą : )

 

wiem jak to jest.. musisz chrupać ten chemiczny syf 3 razy dziennie. Ja miałem antybio o innej nazwie ale gdy na konkretnej klepie po makumbie na przepięknym papciu w mordzie przyszedł czas zażyć tabletke to to zrobiłem i jestem żywym dowodem że nic mi sie nie stało :)

jaraj jaraj jaraj i jaraj ile chcesz ale pod żadnym warunkiem NIE DOTYKAJ ALKOCHOLU bo w przeciwnym razie Cie wygnie i będziesz miał w kolekcji jedną ze swoich najgorszych faz jakie przeżyłeś.

 

To jest oczywiste, że alkoholu nie tknę przez pewien czas.

 

 

 

 

jak lordrevan mowil, boli gardlo? zalewaj czaly czas a antybiotyk niebedzie potrzebny. to tak na przyszlosc :) btw. trafne spostrzezenie japko.

 

Gardło mnie ani troszeczkę nie boli. Mialo niby zacząć po pewnym czasie i nie zaczęło, to też jest trochę dziwne.

 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+