Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marihuana a kondycja ?


Yogi92

Recommended Posts

Witam

Dużo pływam, ćwiczę, ogólnie ze względu na problemy ze zdrowiem (astma, schorowany kręgosłup) dużo się ruszam. Nigdy nie paliłem, od dość dawna nie pije też alkoholu, staram się trzymać diety i prowadzić tzw. zdrowy tryb życia. Jak łatwo wywnioskować kondycja jest dla mnie sprawą bardzo ważną i tu moje pytanie jaki wpływ na nią ma jaranie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tego co słyszałem z testosteronem to był mit i został obalony. ale 100% pewności tez nie dam. Po MJ napewno mój popęd seksualny się zwiększa, także testosteronu mi chyba nie brakuje po joincie.

Nie mam pojęcia jak MJ ma się do kondycji. Nigdy nie znalazłem żadnych badań potwierdzających jakikolwiek wpływ MJ na sport.

Bo jakby rzetelnie na to spojrzeć, to na portalach, forach itp. związanych ze sportem można przeczytaj jedynie "MARIHUANA TO NARKOTYK I JEST ZŁA", tak więc MJ jest zła dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie spodziewałem się tylu odpowiedzi... Tak więc dzięki wszystkim ! Wracając już do tematu to przeglądając większość for typu sportowego przewija się gadka o tym że marihuana niszczy drogi układu oddechowego, baa ponoć nawet bardziej niż palenie zwykłych fajek, odwadnia, przyśpiesza pracę serca, powoduje raka, zmniejsza przepływ krwi do kończyn, hamuje rozwój mięśni i robi sieczkę z mózgu. Wychodzi na to że najlepiej będzie samemu to zbadać na własnym przykładzie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie spodziewałem się tylu odpowiedzi... Tak więc dzięki wszystkim ! Wracając już do tematu to przeglądając większość for typu sportowego przewija się gadka o tym że marihuana niszczy drogi układu oddechowego, baa ponoć nawet bardziej niż palenie zwykłych fajek, odwadnia, przyśpiesza pracę serca, powoduje raka, zmniejsza przepływ krwi do kończyn, hamuje rozwój mięśni i robi sieczkę z mózgu. Wychodzi na to że najlepiej będzie samemu to zbadać na własnym przykładzie

Bo na Forach sportowych marihauna i amfetamina to to samo tongue.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Palę od kilku miesięcy, i mam tak, że po spaleniu myślę o kolejnym treningu, jak tu rosnąć (siłowania), do tego nie widzę spadku kondycji (SW, bieganie), tylko trzeba pamiętać, aby ułożyć sobie wszystko przed paleniem np. 16-17.30 trening, 18.00 posiłek po treningowy, 18-19 faza.

Dodam tylko, że zanim zacząłem swoją przygodę z MJ przewertowałem w Internecie w poszukiwaniu jej szkodliwości na organizm, ponieważ mam na ten temat bzika. Marihuana nie szkodzi, jeżeli nie ma żadnych domieszek, więc zanim zasadzę własną, uważam, żeby nie przedobrzyć z tym co dostaję na mieście :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+