Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Najlepszy sposób Palenia Haszyszu


DemonTHC

Recommended Posts

W polsce kupienie dobrego haszu jest raczej niemożliwe. Chociażby dlatego, że dilerzy sprzedają go w tej samej cenie co zioło. A z jednego grama zioła wyjdzie mikroskopijna ilość haszyku.

W którymś numerze spliffa był "wywiad z dilerem", gość bardzo fajnie opowiedział czym jest haszyk na polskim rynku- często zdarza się, że w 50% jest to olej palmowy lub nawet silnikowy (jeżeli mamy plastelinke), a jak mamy twardy haszyk w kostce, to jest w nim wszystko, nawet piasek z plaży.

także pewnie dostałeś COŚ z odrobiną haszyszu

Beha, a niby dlaczego hasz z liści miałby być słabszy od tego z topów?

przecież w procesie produkcji zdejmujesz trichomy z liści i topów. Nie widzę różnicy między żywicą na liściu a żywicą na kwiecie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W polsce kupienie dobrego haszu jest raczej niemożliwe. Chociażby dlatego, że dilerzy sprzedają go w tej samej cenie co zioło. A z jednego grama zioła wyjdzie mikroskopijna ilość haszyku.

W którymś numerze spliffa był "wywiad z dilerem", gość bardzo fajnie opowiedział czym jest haszyk na polskim rynku- często zdarza się, że w 50% jest to olej palmowy lub nawet silnikowy (jeżeli mamy plastelinke), a jak mamy twardy haszyk w kostce, to jest w nim wszystko, nawet piasek z plaży.

także pewnie dostałeś COŚ z odrobiną haszyszu

Beha, a niby dlaczego hasz z liści miałby być słabszy od tego z topów?

przecież w procesie produkcji zdejmujesz trichomy z liści i topów. Nie widzę różnicy między żywicą na liściu a żywicą na kwiecie

Moze zle sie wyraziłem chodziło mi o meskie liscie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest wiele sposobów palenia haszy, ja osobiscie jak pierwszy raz dostałem hash to nie wiedziałem co z nim zrobić, a więc te normalnie to też jest grubą definicją sposobu palenia...

jedni wolą w bletkę drudzy wolą z fifki :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Ja chciałem się spytać : D bo od niedawna siedzę w temacie haszu. Zawsze to tylko trawka. Chodzi o to, że z tego co czytam to niektórzy formują to w taką plasteline. No właśnie a ja tak nie mam. Dostaje grudę i ją podgrzewam. Wystarczy mały nacisk i gruda się kruszy ale nie przypomina to plasteliny ; D. No i dodam, że kość jest na początku bardzo twarda. Noobskie pytanie ; d ale wole sie upewnic ze pale to co mam palic.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+