Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop Projekt GrowBox - stary temat


lolo

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siemano :D planuje zrobic boxa o wymiarach 24szer 34głb 38wys z pudełka kartonowego,wyloze go Folią lub kocem ratunkowym mam jedna swietlowke energo polux 40W z seed boxa. jaki wentylatorek dac to nowego boxa,oby jak najcichszy,zakupic jeszzce jednego poluxa? i ile lr femi zmieszcze w tym boxsie.Najlepiej jak najwiecej :ganja::D :D :ganja:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Quinn, z oswietleniem to slabiutko... dokup jeszcze jednego :wink:

co ro wylozenia boxa to lepiej zastosuj koc... Wentylator 12x12cz styknie no chyba ze bedziesz go mial pod mniejszym napieciem to wtedy dokup jeszcze jeden 80x80cm. W 3-5 litrowych donicach, zmiescisz 2-4 roslinki

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

24szer/34głb = 0.0816 potrzebujesz 4080 lumenów,dokup jeszcze jedną żarówkę i będzie luz.Wyłóż go kocem ratunkowym,albo możesz go pomalować farba białą,ja mam wentylatorki 0.18 Ampera , 

Zawiesisz je na sznurku,podłączysz go do zasilacza 5V-4V i będzie git.
Z lr to ktoś inny Ci doradzi heh. Ja kupiłem se jonizator+olejki zapachowe,pachnie olejkami w całym domu he he a jak nie jonizator to nie wiem.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak myslicie zaczynam budowac boxa 45x45x170 bede tam sadził jakeis fajne odmianki ale problem jest taki zaczne chodowac to we wrzesniu box bedzie stał w pomieszczeniu gdzie w zime jest ok 3-6 stopni na + czy np jeslibym posadził tam lr naświetlał je 24/24 to przy takim hps-ie temperatura by sie znormalizowała w takich wymiarach boxa w lato planuje jakies wyższe odmanki bez AF ale w zime nie chcem przerywac uprawy .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ak myslicie zaczynam budowac boxa 45x45x170 bede tam sadził jakeis fajne odmianki ale problem jest taki zaczne chodowac to we wrzesniu box bedzie stał w pomieszczeniu gdzie w zime jest ok 3-6 stopni na + czy np jeslibym posadził tam lr naświetlał je 24/24 to przy takim hps-ie temperatura by sie znormalizowała w takich wymiarach boxa w lato planuje jakies wyższe odmanki bez AF ale w zime nie chcem przerywac uprawy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+