Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Spis filmów o marihuanie - Filmy dla upalonych - Zjarany kinomaniak


SprOket

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 6 miesięcy temu...

"Clerks", "Clerks II"- mistrzostwo jeśli chodzi o komedie.. (myslę, że Cichy Bob wie OCB). :D

A z poważniejszych klimatów, to filmy Nolana ("Memento", "Prestiż", "Bezsenność"), bo ich zakończenie zawsze różni się od tego jakie układasz sobie w głowie podczas oglądania.

I co najważniejsze to zakonczenie jego filmów to zawsze temat na głębszą rozkminkę.. :zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich , jestem od niedawna uzytkownikiem forum , od jakiegos czasu przegladam regularnie forum i postanowilem zaczac sie udzielac , tak wiec na poczatku chialem sie przywitac z wszystkim forumowiczami :elo: Jezeli posta zamiescielem w zlym dziale to prosze admina o przeniesienie i z gory sory za problem :oops:

Jak w temacie naipsalem chialem tutaj umiescic moje spostrzezenia i dywagacje na temat swiata i jarania :razz: <dosc powaznie to brzmi > Nie wiem jak reszta osob palacych ale w moim mniemaniu wydaje mi sie ze jestem bardziej swiadomy wielu spraw miedzy innymi dzieki ganji , czytam sporo i interesuje sie dokumentami i dlatego podaje tutaj nazwy dokumentow ktore polecam wam do obejzenia i prosze o jakies spostrzezenia , swoje opinie na temat tego co w tych dokumentach jest zawarte i czy macie podobne rozkminki jak ja :D

Pierwszym dokumentem jaki chialbym polecic jest film Zeitgeist do ktorego linka podaje nizej , mozna go obejrzec przez neta , jak rowniez sobie pobrac , najlepiej z torrentów



Jest to czesc pierwsza i nizej daje linka do 2 czesci filmu Zeitgeist



Koeljnym filmem jaki polecam to tzw "ezoteryczne plany" Nie podaje tutaj linka bo wystarczy wpisac to stwierdzenie na youtube i wyskoczy nam film podzielony na 13czesci z polskimi napisami.

Odemnie to tyle czekam na odpowiedzi , licze na jakies spostrzezenia i zazarta dyskusje.


Bless ya! :ganja:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
"Nie zadzieraj z fryzjerem" - fessschca, nie polecam. Film kompletnie denny, nawet nie jest zabawny... Choć mi się podobał :D Ale to raczej za sprawą, że byłem na nim z dziewczyną.... :wink:

Są gusta i guściki. Mi się ten "denny" humor podoba.

Wczoraj oglądałem "Dziewczyna mojego kumpla", komedia romantyczna w której jest dużo zabawnych tekstów i scen :D Polecam

Ostatnio oglądałem też Harold & Kumar (2) a zaraz wciągam 1....

Druga część jest zajebista :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+