Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Spis filmów o marihuanie - Filmy dla upalonych - Zjarany kinomaniak


SprOket

Recommended Posts

Ja właśnie cały czas szukam filmów związane z MJ oto moja kolekcja:

-Smokers

-Half Baked

-Totally Baked

-Las Vegas Parano(Najlepsze na Banie)

-How High(klasyk, polecam na taką lekka faze bo na ciężką banie to przy tym filmie zasnełem)

-WholeTrain(zajebisty film o grafficiarzach i jarają tam zioło :D )

-Super High Me

-Kilka częsci Cheech and Chonga

-Wszytkie częsci Friday (polecam na banie pierwszą cześć Friday :wodna: )

-Harold and Kumar (wszystkie)

-Wysokie Loty

-Clerks 2

A najbardziej na banie polecam Friday, Las Vegas Parano, i wszystkie filmy Quentina Tarantino bo on jest najlepszy :smoke: a szczególnie Planet Terror :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 miesiąc temu...

że życie ma sens

Można oglądnąć na video google, polecam bardzo fajny film, oczywiście polski, kono niezależne :D

Jest na Y w czesciach a na video google 2 czesci są

Zajebiste to jest, jak koleś w barze sie spalił i napierdala o radiu a koleś ty masz bajzel po marihuanie a nie radio, no w lesie też dobre było, w ogóle fajne teksty i cały film

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Polecam film dokumentakny który oglądałem na Planet ze 2 dni temu :Amerykańska wojna z narkotykami – ostatnia nadzieja. Wiele ciekawych i wręcz nieprawdopodobnych sytuacji opartych na faktach( CIA handlowało Crakiem, sporo też o :blant: która jest zaliczana do grupy najtwardszych narkotyków niewiadomo czemu, a także o prawdziwych ćpunach co biora metamfetamine i takie tam :D jak chcialbys przekonac rodzinke ze mj to nic złego także polecam jest sporo o zastosowaniu w medycynie i porównanie amerykańskiego prawa z holenderskim :peace:

opis z internetu: Wojna narkotykowa stała się najdłuższą i najbardziej kosztowną wojną w historii Ameryki. Teksański reżyser Kevin Booth "zainspirowany" śmiercią czterech członków rodziny z powodu nadużywania morfiny czy metadonu, próbuje odkryć, dlaczego wojna narkotykowa okazała się tak wielką porażką. Przez trzy i pół roku podążał za członkami gangów, oficerami CIA, sędziami, policjantami by pokazać, jak pieniądze, władza i chciwość skorumpowały i zdeprawowały nie tylko dilerów narkotykowych i narkomanów, lecz cały rząd.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+