Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Tripy na Salvi Divinorum


ambicja

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A jaką zapalniczką palisz?

Tylko żarową, innymi to nie ma żadnych szans :)

Oj mylisz sie ;) Ja jak na razie palilem albo zwykla zapalniczka, albo zapalkami, a moje tripy byly bardzo ciekawe :D Te rozmowy z ludzmi i zwierzetami i widoki do okola, nie mowiac juz o samopoczuciu, dlugo nie zapomne :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Pineapple

Witam.

A wiec :P Dostalem wczoraj ekstrakt x5 :) Nie bylo gratisowego suszu ani nic ;/ wiec zostalo mi i mojej dziewczynie palic sam ekst. Zrobilismy tak ze nabijalem do fajki wydzielone porcje na jednego duzego buszka :D

Pierwsza zapalila moja dziewka ^^ Efekt byl taki, ze zrenice natychmiast zrobily sie jej wielkie i poczula klucie jakby byla ubrana w welniany swterek. Sfilmowala sie, ze nie bylo rzeczy ktore byly i ze nie jestem prawdziwy(ciezko to opisac, w koncu to trip od szalwi :) ) Natomiast mi podobnie jak jej z poczatku zrobily sie wielkie zrenice, mialem napad smiechu, pozniej bylo najdziwniejsze ... Patrzylem sie w okno przeciwnego budynku i dziwnie to zabrzmi ale stracilem poczucie miejsca... nie wiedzialem gdzie jestem doslownie na swiecie:) pozniej schowalem sie pod koldre powiedzialem mojej dziewczynie ze nie chce tego widziec ^^ i mi przeszlo :) btw. pamitam, mam w swiadomosci twarze dwojga ludzi kobiety i grubego faceta nie widzialem ich jako halucynacji ale kojarza mi sie z tym tripem :) To chyba na tyle, dzis robimy sobie przerwe, jeden moze dwa dni i pobawimy sie spice'em diamond :) pozdrawiam :):peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość P.M Sampson

A ja godzinke temu wpierdzielilem sobie 1 duzego liscia :D Zułem ok 15 min..niby nic...ale po paru minutach buuuuuuuuumm właczona muzyka mnie wciągneła(dosłownie) fizycznie byłem miedzy kazdym bitem-ciezko to zrozumiec ale dla mnie ma to sens :D:D Siedzialem i slcuhalem tak muzyki nabrala innego sensu, bardziej misycznego przyjemnego wewnetrznego(taki mix). W zasadzie słuchalem muzyki"będac w niej"

Pozniej czulem wielka lekkosc, chodząc po domu delikatnie unosilem sie nad ciałem, czulem zennie jestem w nim w 100%.

Trip był bardzo lajtowny generalnie mialem potęzniejsze alenie oto chodzi to było zupelnie inne doznanie po salvi badziej chilloutowe, bardziej ganjowe porównałbym go do Spice golda + mj. Zaznaczam ze pale juz troche i swoje przezyłem. Moim zdaniem taki trip jst idealny do cwiczenia OOBE-jezeli ktos sie tym kręci. Jutro sprobuje to wykorzystac do inych celów :twisted:

Calosc trwała dobre 45 min a pozniej lajt, lajt jakich mało...a mialem sie uczyc :twisted:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+