holenderskiskun.pl growbox.pl

Killerontheroad

Użytkownik
 • Content count

  246
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Killerontheroad

 • Rank
  Sąd, konfidenci, psy to jedna banda !

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Samochody, zioło,..

Recent Profile Visitors

215 profile views
 1. joka.menas Siema Ziomek spokojnie, bo gdyby lampa nie spadła to nie miałbym żadnych powodów, żeby pytać ile g będzie bo rosło wszystko super, byłem mega bardzo zadowolony. A jak Ci się spali 60 % łodyg od szczytu w dół, to trudno, żeby się ogarneły. Było 0 liści. To moja wina, że nie przyłożyłem się lepiej do tej lamy, ale 2 miechy czy nawet dłużej, nie było z nią problemów. W dodatku tak naprawdę uprawiam cannabis od sierpnia i zamierzam nie przestawać już więc chcę się wszystkiego nauczyć i muszę robić doświadczenia. A 5 czy 10 dobrego zielska i tak czasami wpada do kiermany.
 2. joka.menas Zależy wszystko od mocy ,ale gdybym ściął i wysuszył całego dojrzałego krzaka to w ogóle bym nie dodawał Może jeszcze do grow logu : Zamontowałem wiatrak wtłaczający powietrze Jest razem 3, ładnie pachnie w boxie po otwarciu.. Powiedz ile g będzie ???
 3. 3.jpg

  From the album jb

 4. 2.jpg

  From the album jb

 5. 1.jpg

  From the album jb

 6. 0.jpg

  From the album jb

 7. Siema Elo Trochę się sfrustrowałem Dzięki Ziomek za słowa otuchy bo faktycznie ile zapalu masz do uprawy tylw samo do prowadzenia growloga więc, szkoda właśnie, uprawiam już od sierpnia i dobergo plonu, pachnącego zioła i sypiącego się z niego thc, nie zebrałem. Dziś postanowiłem wyje#$% dwa jb karły. Całkiem zdemontowałem i zamontowałem ponownie lampe Naciskałem na nią z dość dużą siłą kilka razy i zero opadnięcia Szkoda, że ta lampa spadła, krzaki idealnie się rozwineły i byłyby naprawdę bardzo piękne długie topasy.. Ale już myślę nad nasionami i nie moge się zdecydować Koleżanka Think Different'ka po podlaniu i przed lst, dziś popołudniu Skubnąłem sobie 4 Nie dobre w #hu! Zrobiłem wieczorem LST i obniżyłem znacząco lampe, zrobiło się mega jaśniej Na zdjęciu może tego nie widać, ale jest ponad 15K lumenów od 2700K do 6500K nawet Łącznie 16 żarówek 20' dzień flo Nie do pomyślenia, że człowiekowi może być tak szkoda roślin Tyle czasu rosły Powiem Wam, że liczyłem, że już zbiore plon i spokojnie kiedy zacznę kolejną uprawę to na dwukrotnie większej powierzchni, a muszę nadal sadzić, żeby czekać i myślę, nie powiększać, a zrobić 2 sezony Długo szukałem siewek fajnych i k*rwa bym się miał ochotę skusić na taki zagraniczny seed bank, bo mają jako jedyni w europie chyba Banana OG Kush http://anesiaseeds.com/shop/banana-kush-2, ale z drugiej strony, może zasadzić coś, pewniaka White Widow od hempbrother, bo bliżej i taniej. White Widow piszą, że rośnie 120cm i tak myślałem zasadzić ? na o,4m2 weg 20/4 + Main Lining wyczytałem w postach jakiś , że to da rade nawet 64 szczyty zrobić, ile to czasu schodzi na wegu ? Jak najlepiej to zrobić Ziomeczku z forum Napisz
 8. 3.jpg

  From the album jb

 9. 2.jpg

  From the album jb

 10. 1.jpg

  From the album jb

 11. Siema joka.menas Powiem Ci nie chciało mi się troche robić zdjęć samoym łodygom bez liści Chciałem poczekać aż trochę odrośnie, ale niestety lipa, lampa znowu spadła i uschło sporo wieszchołków, dałem rade ze zniczszczeń zrobić ciastko i blanta, więc sporo się zmarnowało, dlatego, że nie poprawiłem lepiej mocowania lampy. Sporo ucierpiała Think Diffrent. Nie wiem, gdybym nie zajrzał do boxa, to nie wiem czy by żyły te krzaczki. Topki z TD i JB, suche. jak wyjdzie 60g pachnącego ztrimowanego włochatego jarania to i tak na troche mi wystarczy chcoiaż ta dycha na jednym musi być.. Z fartem Ziomy Chcesz Buszka ?>
 12. Myślę, że przy następnej ścince liści spróbuje zrobić BHO. Będą to liście z połowy flo.
 13. Canna Butter JackBerry
 14. 1.jpg

  From the album jb

 15. Siema Co tam Ziomek u Ciebie ? Ja zrobiłem o 2 dzisiaj fryzjera 5 damom Jack Berry. Uciąłem nożycami wszystkie liście wiatrakowe, zrobiłem z nich masło, a potem ciastka. Rosną super już topki na wszystkich karzaczkach. Think Different nie oberwała nożycami Naprawdę. Zdjęcia roślin zaraz zrobie Pewnie Ci się nie spodoba Przeczytałem ten temat i ok i myślę, że bardzo dobrze zrobiłem.