growbox.pl ganjafarmer.com.pl

Supreme

Grower
 • Content count

  399
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Supreme last won the day on August 28 2015

Supreme had the most liked content!

Community Reputation

20

About Supreme

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,060 profile views
 1. @Miś, co z tego wyrasta? jakieś topy czy kolejne piętra dla topów czy co? ;> bo mam jeszcze jedno ziarno na wacikach i jak coś to mogę poczekać, a to albo zabić albi dać do jakiejś małej doniczki, bo chcę zdrową panne, a nie z defektem albo coś, co wyda tyle co kot napłakał. ;)
 2. Yo. Powiedzcie mi czy brak tych "odnóg" wpłynie na rozwój rośliny - nie wiem, będzie np, mniej szczytów, czy to tylko wiatraki? Muszę mieć pewność, bo nie wiem czy wsadzać do dużej donicy czy unicestwienie. Po jednej stronie są, po drugiej już nie.
 3. From the album auto diesel

 4. No ostatnio to 3/4 nasion się tak zachowuje. Chyba trafiłem na trefne paczki.
 5. Setup Vito sprawdzony, jechałem na nim już wcześniej. To nasiono zapowiadało się naprawdę dobrze, właściwie w 1,5 dobry puścił kiełek na 7-9 mm, po jednym dniu już bym na powierzchni. Aktualnie, od kilku dni stoi właściwie w tym samym miejscu, te pierwsze liście minimalnie urosły, a te drugie ledwo wypuszcza. O co może kaman? Kubki mają odpływ, średnio podlewana co drugi-3 dzień po około 1,5 łyżki wody - widać, że głębiej jest woda, ale na pewno nie tonie.
 6. From the album auto diesel

 7. Cześć, jakiś taki w miarę porządny - np. mars hydro Ci styknie i zrobi robotę. 6 panien na taką powierzchnię to będzie ciasno, chyba, że chcesz jakieś mniejsze donice dać - strzelam, 2-3L.
 8. Żadna z supermarketu. Biobizz ligtmix.
 9. Yo. Mam jeszcze taki problem, że..., kiełek się szybko rozwija, roślina na starcie jest szybka i w ogóle i dobrze rokuje, a potem ni ch**a nie chce właściwie wypuścić drugich liści - tych w poprzek, zaraz po pierwszych. Nasiona jeszcze te z lodówy - z mojego GR. Zastanawiam się czy można coś z tym zrobić - jakiś ukorzeniacz czy coś? Zmieni to coś?
 10. Jak w temacie. Żeby nie czekać na ostatnią chwilę to chcę już się zabrać za budowę. Jaki polecacie wentyl - żeby ogarnął powierzchnię (na razie 0,24, a docelowo do 0.6-0.8m2)? Musi być cichy no i nie może kosztować z 500zł. (najlepiej 100zł, ale 200 z małym hakiem też przeboleję) ;) Co będę jeszcze dokładnie do tego potrzebował? Nigdy tego nie robiłem i te wentyle dla mnie to czarna magia. Box z drewna, żaden gotowy namiot. Jak to podwiesić - na jakichś haczykach?
 11. Najs. Masz jakieś dziury w tych workach, żeby ew. nadmiar wody mógł wypłynąć? :>
 12. Wyjdzie z tego, tylko daj jej czas i za dużo przy niej nie kombinuj - dopóki się nie zrośnie.
 13. Yo. Już poruszałem ten temat w dzienniku swoim, ale nie było żadnej odpowiedzi. Jest taki motyw, że jak roślina stoi na parapecie to się rozwija, jest sprężysta i w ogóle, ale jak dam ją do boxa to w kilka godzin/dzień, liście opadają jakby była przelana. Niech mi ktoś powie o co chodzi. Ten setup już przeszedł dwie uprawy, także sprawdzone, temperatura ok. 24C, wilgotność ok. 50%. O ch*j chodzi się pytam? Ledy ponad kubkiem na dobre 40cm. Jedynie jakiś czas temu wytarłem soczewki w ledach spirytusem salicylowym - bo były oklejone od żywicy. Możliwe, że spirytus je uszkodził i to światło je teraz "pali"? Bo mi się wydaje, że nic takiego nie może mieć miejsca, ale mogę się mylić.
 14. Ja bym na Twoi miejscu topping sobie odpuścił - szczególnie, że pierwsza uprawa. ;) Złap trochę doświadczenia, a potem eksperymentuj. Jedyne co bym robił na Towim miejscu - i ja u siebie też planuję to na automacie, to wywalanie "popkornowych" odrostów, tak, żeby energia szła w te treściwe topy, a nie popkorn, którego de facto jest względnie mało, a pewnie odbije się to na wadze i paradoksalnie wyjdzie więcej towaru.